';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Bardzo proszę o porady:( Agresja?  (Przeczytany 111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online fifineta

• *
  • Od: 29 Gru, 2017, 17:23
  • ptaki: Papużka falista
Bardzo proszę o porady:( Agresja?
« dnia: 07 Sty, 2018, 15:05 »
Cześć,

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Wiem że macie ogromne doświadczenie z falistymi więc jesteście ostatnią nadzieją...
Nasz młody papużek szybko się oswoił. Lubił z nami siedzieć, być głaskany i latać po pokoju. Za ok. tydzień  kupujemy mu kolegę, ale od paru dni coś się zmieniło...
Papużek siedzi na drzwiach wyjściowych i nie chce siedzieć z nami(jednak kiedy przechodzimy do innego pokoju to zazwyczaj leci za nami).Tak jakby odsunął się od nas...jak wkładałam mu palec do klatki to skakał wesoło i specjalnie sam dotykał palca, a teraz? Próbuje go atakować. Nie zrobiliśmy papużce żadnej krzywdy...troszczymy się jak tylko możemy....
Co zrobić żeby znowu się do nas przekonał?
Jest to możliwe?
Kupować towarzysza?
Proszę Was o wskazówki  [help]

Offline suzafon

• *
    Od: 19 Gru, 2015, 18:07
  • ptaki: Cztery Papużki faliste, Rozella Królewska Tymon.
Odp: Bardzo proszę o porady:( Agresja?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sty, 2018, 18:16 »
To przez frustracje wywołane samotnością. W naturze papużki są 24/7 razem, człowiek nie może tego zapewnić. Papużka jakby każe za brak kontaktu. Kupienie partnera rozwiąże sprawę, jednak nie będzie już tak oswojony. Za to będą 2 średnio oswojone  :).
Każdy zna kwestie:
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Ale to nieprawda:
Głupie pytanie to takie, którego nie zadałeś.

Online fifineta

• *
  • Od: 29 Gru, 2017, 17:23
  • ptaki: Papużka falista
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sty, 2018, 18:48 »
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Nie mogę się doczekać jak przywieziemy mu kolegę  :) mam nadzieję że będzie szczęśliwy...
Mam jeszcze pytanie: czy wiek drugiej papużki ma znaczenie? Nasza ma ok3,4 miesiące.

Offline Sabinka

• *
  • 58 lat(a)
    Od: 15 Sie, 2011, 02:14
  • ptaki: 4 papużki faliste
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sty, 2018, 02:17 »
Wiek nie ma znaczenia.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen