';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Samiec czy samica?  (Przeczytany 134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Megi

• *
  • Od: 01 Paź, 2017, 15:28
Samiec czy samica?
« dnia: 01 Paź, 2017, 15:38 »
Witam  :) chce dokupić mojej papuzce towarzyszą lub towarzyszka jednak nie wiem czy jest to samiec czy samica. Proszę o pomoc.  Z góry dziękuję.

Połączony post: 01 Paź, 2017, 15:53
« Ostatnia zmiana: 01 Paź, 2017, 15:53 wysłana przez Megi »

Offline krzysiek75

• *
  • 42 lat(a)
    Od: 21 Sie, 2013, 19:54
  • ptaki: Pikolo-niebieska opal cynamonowa & Frugo-zielony
Odp: Samiec czy samica?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Paź, 2017, 20:04 »
Cześć,

samiec  [papuga]
Pozdrawiam,
Krzysiek

Offline Megi

• *
  • Od: 01 Paź, 2017, 15:28
Odp: Samiec czy samica?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Paź, 2017, 20:46 »
Dziękuję za odpowiedź. 😄Jak kupowałam ją w sklepie zoologicznym sprzedawca twierdził że to samica.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen