';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Płeć Nimfy Perłowej 🤔  (Przeczytany 111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oteczek1105

• *
  • Od: 12 Wrz, 2017, 21:15
Płeć Nimfy Perłowej 🤔
« dnia: 12 Wrz, 2017, 21:36 »
Witam , czy ktoś powie mi i pozna jaka jest płeć mojej Nimfy Perłowej ? Dodam że zakupiłem GO jak stwierdził hodowca na 99% ze to samiec , jest u mnie od miesiaca . Jak kupowalem to miał 2.5 miesiaca . Bardzo szybko sie oswoił już po pół miesiacu do mnie przylatuje siada na bark na głowe , jest na zawołanie, jest żywiołowy , nie bardzo chce siedziec w klatce szaleje jak go zamykam wiec caly dzien jest poza klatka a na noc spi w klatce bo boje sie ze gdzies sie zerwie. Jeszcze nie spiewa tylko piszczy i w czasie latania piszczy i podczas jedzenia cos mruczy i popiskuje. Podczas glaskania po grzbiecie wydaje skrzeczacy dzwiek jednostajny i sie rozpłaszcza moze i sie cieszy nie mam pojecia . Czesto sie czysci i wylatuja piórka puchowe bo zapewne zaczal sie pierzyc. Pozdrawiam. 😊
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz, 2017, 21:40 wysłana przez oteczek1105 »

Offline Al

• *
  • 60 lat(a)
    Od: 30 Cze, 2008, 21:11
  • ptaki: nimfy, faliste, nierozłączki, Swiergotki, rozelle,
Odp: Płeć Nimfy Perłowej 🤔
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrz, 2017, 18:20 »
za młody na okreslenie płci, w tym wieku  obie płcie zachowują się tak samo

Offline oteczek1105

• *
  • Od: 12 Wrz, 2017, 21:15
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrz, 2017, 18:23 »
Czyli trzeba poczekać ? Niby samica jest spokojniejsza , ten wariuje ... jest strasznie ciekawski nawet po podłodze łazi po całym pokoju... robi orzełki , no ale cóż ... zobaczymy co bedzie po pierzeniu 😊 chcialem samca a zeby sie nie okazalo zexto samica...

Offline Nimfa M

• *
  • Od: 26 Cze, 2017, 13:06
  • ptaki: nimfy, świergotki
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrz, 2017, 20:15 »
Jeśli to samiec to "perełki" będą mu wypadały po pierzeniach.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen