';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Kiełki VL Prestige Budgies  (Przeczytany 189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DomaPL

• *
  • 13 lat(a)
    Od: 08 Gru, 2016, 08:35
  • ptaki: Dwie szczęśliwe papużki : Sky i Wiki 💕
Kiełki VL Prestige Budgies
« dnia: 07 Wrz, 2017, 21:40 »
Hej. Dawno mnie tu na forum nie było, bo wszystko było ok i nie miałam innych pytań. Ale dzisiaj przychodze do was z pytaniem o kiełki. Chciałabym zrobić kiełki z mieszanki ziaren VL Prestige Budgies, ale słyszałam o sorgo (czarne proso), które jest trujące ogólnie jak i w postaci kiełków. Można tą mieszankę kiełkować?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam DomaPL oraz pti [papuga] [papuga]

Offline haaszek

• *
  • 59 lat(a)
    Od: 15 Lis, 2003, 15:55
  • ptaki: Booka i Mandej - papużki faliste
    • Menażeria A.K.A. Marian - życie i twórczość
Odp: Kiełki VL Prestige Budgies
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrz, 2017, 22:48 »
Nie, ja bym mieszanki nie kiełkowała, raz że to sorgo, dwa, że w mieszance są dodatki mineralne, które po zamoczeniu będą sie psuły, a po trzecie różne ziarna kiełkują w różnym czasie.
Najlepiej kiełkować różne ziarna osobno.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen