';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Lecznica całodobowa dr Wąsiatycza w Poznaniu - opinie  (Przeczytany 1652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MammaMia

• *
  • Od: 20 Gru, 2016, 21:26
Ze względów logistycznych nie będę w najbliższym czasie w stanie dotrzeć do polecanego dr. Botko z Kamionek, a moje nimfy niestety zaczęły oddawać w piątek wodniste odchody, które nie mijały niezależnie od tego, jakie działania podjęłam. Dlatego też dziś złożyłam wizytę w całodobowej lecznicy u dr Walorskiego, który jest na ich stronie opisany jako osoba, która szczególnie zajmuje się ptakami. Sam wet zrobił na mnie raczej dobre wrażenie - na ptakach też -  zaufały mu w 5 sekund, on sam wiedział jak się do nich zabrać, obejrzał kloakę i "obmacał" je w poszukiwaniu obrzęków i wybrzuszeń. Po kilku godzinach otrzymałam też telefoniczną informację z wynikami badań odchodów.

Wiem, że sama lecznica ma opinie mocno średnie, nie znalazłam nigdzie jednak opinii na temat tego konkretnego weterynarza(a głównie o właścicielach), dlatego chciałam zapytać, czy może ktoś z was miał już z nim do czynienia i może mi powiedzieć coś więcej? Chciałabym rozeznać się w opiniach zanim podam ptakom zapisany przez niego antybiotyk :)

Offline haaszek

• *
  • 58 lat(a)
    Od: 15 Lis, 2003, 15:55
  • ptaki: Booka i Mandej - papużki faliste
    • Menażeria A.K.A. Marian - życie i twórczość
Odp: Lecznica całodobowa dr Wąsiatycza w Poznaniu - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Gru, 2016, 21:58 »
A jakie są wyniki badań odchodów?

Offline MammaMia

• *
  • Od: 20 Gru, 2016, 21:26
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Gru, 2016, 22:15 »
Z tego co zrozumiałam, badanie zostało zrobione jedynie na pasożyty i wyszło, że ptaszki są od nich wolne.

Offline haaszek

• *
  • 58 lat(a)
    Od: 15 Lis, 2003, 15:55
  • ptaki: Booka i Mandej - papużki faliste
    • Menażeria A.K.A. Marian - życie i twórczość
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Gru, 2016, 00:00 »
No to na co ma być ten antybiotyk? Co zdiagnozowano?

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen