';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Youtube warto obejrzeć - polityka  (Przeczytany 2121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PAPUŹ

• *
  • 29 lat(a)
    Od: 19 Lip, 2012, 22:42
  • ptaki: Papuź, Chińczyk, Franek i Tuptuś - moje faliste
    • Naturalne kosmetyki na każdą kieszeń
Youtube warto obejrzeć - polityka
« dnia: 26 Gru, 2014, 18:03 »
Witajcie od jakiegoś czasu oglądam dwa kanały na youtubie, które dają do myślenia:

- zastanawia mnie czy wszystkie media (głównie tv, radio) są ustawione, gdyż nigdzie nie było mowy o ważnych dla nas i naszego kraju takich informacjach jak w tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=OmtsN0xBcvY
Od razu zaznaczam, że nie jestem ani za jednymi w polityce, ani za drugimi - powinno się wszystkich wywalić! Szczególnie patriotką również się nie czuję, jednak gdy widzę co politycy robią z ziemią na której się wychowałam to krew mnie zalewa!
Ciekawym kanałem, który ostatnio odkryłam jest również Max Kolonko - mówię jak jest - oto przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=9v00dFYt_fI
Chciałam się z Wami podzielić tymi filmikami bo w TV tego nie zobaczymy.

Pozdrawiam Was i życzę Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Forumowiczom
Nigdy nie dyskutuj z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen