';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Krzyżówki kanarków  (Przeczytany 2628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adamek

• *
    Od: 19 Kwi, 2003, 20:40
  • ptaki: NULL
Krzyżówki kanarków
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwi, 2003, 13:22 »
powiedz mu, że jak ich niewypusci to naślesz na niego Straż Miejską [nakrzycze]
pozdrawiam

Offline Olena

• *
  • 35 lat(a)
    Od: 05 Sty, 2003, 02:06
  • ptaki: 18 kanarków
Krzyżówki kanarków
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwi, 2003, 00:42 »
najgorsze jest to, ze nawet jakby sie zadzwonilo do Strazy Miejskiej to im to i tak na dluzsza mete wisi... ja bym takich s*******i za jaja na slupie powiesila za lapanie dzikich ptakow... krzyzowki swoja droga, ale za lapanie dzikich ptaszkow to powinni lapy obcinac... obejrzalam ten Makrokosmos i normalnie momentami mnie szlag trafial... jak wylapuja te piekne papugi.... jestem dobita tym tematem :( tak sama bym padalcow zatlukla za polowania na dzikie ptaki od tak sobie, dla sportu.

Offline em_ma

• *
    Od: 28 Sty, 2004, 23:19
Krzyżówki kanarków
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Sty, 2004, 00:17 »
Kochani, JESTEM Z WAS DUMNA.  [hophop] Macie rację. MUsiemy coś zrobic żeby szczygły zyły w lasach a kanarki w domach.  :) I racją jest, że tylko bojkot kupowania takich nieszczesnych krzyzówek może ten proceder ukrócic.  :p To tak jak ze złodziejami samochodowych radyjek. Dopóki kretyni będą kupowac na giełdzie kradzone za pół ceny, dopóty złodzieje będa kradli je z samochodów (bo przeciez zawsze na flaszke zarobią).  :D  :D  [glowa_w_mur] Podobnie jest z kościa słoniową, skórą zwęży i krokodyki i z kanarkami- tyle tylko, że w przypadku kanarków i krzyzówek z dzikimi ptakami- MY- czyli normalni ludzie - poczatkujący lub zaawansowani hodowcy- amatorzy lub zawodowcy możemy cos zrobić. I mysle, że amatorzy najwiecej, bo hodowcy- CZYTAJ PSEUDOHODOWCY zawsze polecą na kase- co wyhoduja - to sprzedadza- sobie przeciez do hodowli nie zostawią- bo bastardy są NIEPŁODNE!  [help] A wiec.... kochani do roboty- na prawo i lewo trzeba by uświadamiac pragnących posiadac kanara, że najwartościowsze są rasy NORMALNE . I już. A handlarze beda sie mogli wypałować  :D  [glowa_w_mur]

Offline em_ma

• *
    Od: 28 Sty, 2004, 23:19
Krzyżówki kanarków
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Lut, 2004, 05:14 »
Acha, i chce powiedziec, ze moje slowa nie byly skierowane do was- do ludzi uczciwych, bo wiem, ze byc moze wielu z nas dalo sie nabrac, i nie dlatego ze nie kochamy ptaków i że obojetny jest nam los szczygłów, ale dlatego, że albo nie wiedzileiśmy, albo po prostu było nam ich żal... Ale droga jest jedna- tym mieszancom co sa w naszych domach zapewnijmy jak najlepsze zycie aż do konca świata, ale tych nowych po prostu nie kupujmy. NAwet wtedy jak bedzie ich nam żal. HAndlarze nie mają serc i nad kolejnym ptakiem sie napewno nie ulituja tak jak wy.

Offline aix_sponsa

• Lubię bociany
  • *
    Od: 28 Kwi, 2004, 10:21
  • ptaki: nierozłączki czerwonoczelne zielone Franciszki, do
    • Ochrona ptaków - forum
Krzyżówki kanarków
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Maj, 2004, 12:50 »
Jestem zdecydowanie przeciwna łapaniu [zlapany] i krzywdzeniu ptaków. Ludzie przestaną to robić gdy zwierzęta zupełnie wyginą... :(
[bs1] <-- KLIKNIJ! TO WAŻNE!
[spacerek] Dla przyjaciół po prostu Aix [kurczak]
[hophop] - BOCIANY W CHYBACH - podglądamy...
www.pomozmyptakom.fora.pl

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen