';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Jak obciąć nimfie pazurki??  (Przeczytany 559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline syleczka

• *
  • 23 lat(a)
    Od: 11 Paź, 2004, 21:15
  • ptaki: Nimfa i Falista
Jak obciąć nimfie pazurki??
« dnia: 15 Lis, 2004, 17:23 »
No więc z mniejszą papugą : falistą niebyło by problemu ale niestety z nimfą jest...ona ucieka jak tylko włoże ręke do klatki, ona sie mnie boki jeszcze bo mam ją pół roku. Ma bardzo długie pazury i widzę jakby je chciała wyprostowac bo jej przeszkadzają, tylko jak to zrobić żeby jak najmniej sie speszyła, ona bardzo gryzie, niewiem co mam zrobić ??[niewiem]

Qasia:)

« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lis, 2004, 17:54 »
Moze napisz o tym w dziale z nimfami.Tutaj   raczej nikt nie bedzie wiedział  :p

Offline Joanna

• autorka ksiązki i artykułów o papugach
  • *
  • 46 lat(a)
    Od: 03 Maj, 2002, 11:33
  • ptaki: nimfa
    • Papuzie Centrum Informacyjne
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lis, 2004, 18:01 »
http://www.papugi.renset.pl - Pytania-Porady - porada 18

Pozdrawiam,
Joanna
Autorka książki o papugach "Nimfy. O nimfach prawie wszystko... i o innych papugach co nieco";
Więcej informacji o mnie

Papuzie Centrum Informacyjne - oswajanie, żywienie, choroby i leczenie

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen