';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Nowa parka  (Przeczytany 2194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Basiula

• *
  • 31 lat(a)
    Od: 28 Lut, 2012, 17:19
  • ptaki: Papużki faliste
Odp: Nowa parka
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Wrz, 2012, 16:28 »
Kasik78 ja miałam to samo cały czas mimo iż klatka duża, chciały spać tylko na jednej żerdce i to w tym samym miejscu. Wciąż były sprzeczki , dziobanie się i przeganianie, aż kiedyś powiedziałam dość ;) ściągnęłam te dwie najwyższe żerdki (były mocowane od przodu do tyłu)  i wsadziłam na tej samej wysokości jedną długą z jednego boku do drugiego i nie wierzyłam jak wchodzę do pokoju bo tak jakoś cicho , a one grzecznie jak kury na grzędzie , w klatce , jedna obok drugiej i jak gdyby nigdy nic cisza spokój :) nie ma sprzeczek, tzn. zdarzają się ale już nie takie jak kiedyś :) więc polecam sprawdzić mój sposób ;)

Offline Kasik78

• *
  • 36 lat(a)
    Od: 17 Sie, 2010, 10:36
  • ptaki: faliste (4)
    • Moje faliste :)
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Wrz, 2012, 20:51 »
Dzięki za rady :)
Mam jedną dłuższą żerdkę po skosie,jedną w poprzek i bujawkę i głównie o tą bujawkę są zadymy o dziwo Zuzi z Kubą,a Maja całkowicie odpuściła walkę o swoją bujaweczkę. Dziś też były przepychanki,ale w pewnym momencie wszystkie usiadły na tej najdłuższej żerdce i sobie śpią ;) Wydaje mi się,że falki tak po prostu mają,po dobrej zadymie lepiej się śpi :D
To samo jest pod wieczór przy karmnikach,młode się najedzą i siadają z kuprami do misek i zaś dym :D Musze na nie krzyknąć,wtedy mi popyskują ale wyłażą z misek :) Ot takie małe złośliwce ;)
Pozdrawia Kasia,Maja,Gucio,Kubuś i Zuzia :)
Zielona buszuje w zielonym

Offline Kindzia

• *
  • 36 lat(a)
    Od: 15 Sie, 2012, 12:40
  • ptaki: nimfa,wróbliczki
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Wrz, 2012, 09:10 »
Kasiu kochana,a czy mogłabyś podać wymiary klatki-docelowego mieszkania swoich czterech (cudnych) pierzastych przyjaciół?

Offline Kasik78

• *
  • 36 lat(a)
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Wrz, 2012, 11:21 »
dl.szer.wys. 90x40x65

Offline Kindzia

• *
  • 36 lat(a)
    Od: 15 Sie, 2012, 12:40
  • ptaki: nimfa,wróbliczki
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Wrz, 2012, 13:01 »
Dzięki serdeczne...właśnie mam dwóch facetó i chcę dokupić dwie babki...stąd moje pytanie:)

Offline Kasik78

• *
  • 36 lat(a)
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Gru, 2012, 18:10 »
Dawno tu nie pisałam,papużki są niesamowite :) Przy dwóch było wesoło,ale przy czterech jest szaleństwo  :p
A to taki mały pokaz możliwości młodej samiczki Zuzi (potrafi więcej i różnych rzeczy,ale ciężko ją nagrać )

https://www.youtube.com/watch?v=KvK1bjsSNZQ

Offline falko

• *
  • Od: 05 Cze, 2011, 22:42
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Gru, 2012, 19:29 »
Papużki rzeczywiście mają talent do zabawy czymkolwiek. Ta samiczka jest super. :-)

Offline Kasik78

• *
  • 36 lat(a)
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Gru, 2012, 20:14 »
Dzięki :)
Przed zabawą tym kółkiem z wielkim zapałem obgryzała firanki :D Aż się boję pomyśleć co będzie następne.

Offline anie_1981

• *
  • 33 lat(a)
    Od: 20 Lis, 2007, 18:11
  • ptaki: 2x mewka japońska, 2x Nimfa, 1x kanarek
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Gru, 2012, 21:19 »
Hehe. Słodka jest. I bardzo pomysłowa. Nasze falki za to zrzucały ze stołów\szafek drobne przedmioty.

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen