';
Forum i album używa plików cookies. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, zapamiętania indywidualnych ustawień, logowania.
Więcej informacji w wątku: [Polityka prywatności]

Autor Wątek: Rozprawka na temat:Czy pomoc bliźnim może być źródłem szczęścia?  (Przeczytany 9884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia

• Ptak, to mały dinuś. Szanujmy dinusie!
  • *
  • 25 lat(a)
    Od: 27 Kwi, 2002, 11:33
  • ptaki: Falki: Cezar -młodzieniec i niebieski Zazuś - smarkacz
    • http://www.papuzka.netax.pl
Nie unoś sie, bo nikt Cie nie obrażał. Po prostu niektórzy zapomnieli jakie przes**ne życie ma czasem uczeń który ma na głowie nie tylko lekturkę ale masę innych przedmiotow a każdy belfer który coś zadaje myśli, że tylko on jeden jest na świecie. Więc powiedz im:
"Zapomniał wół jak cieleciem był"
KLIKNIJ => Prawie wszystko o falistych papużkach
Nie jestem lekarzem, mogę się mylić (jak też inni którzy coś doradzą).
Nawet najlepszy wet nie postawi 100% trafnej diagnozy przez Internet!
Nie lecz więc zwierzątka na forum, tylko idź do weta! Zwlekanie z tym może skończyć się smiercią ptaka!
[/size]

Offline rozi

• *
  • 56 lat(a)
    Od: 04 Lut, 2007, 12:11
  • ptaki: Kulka
Gosiu 12, człowiek prosi o pomoc wtedy, kiedy sam sobie nie radzi, i tylko to miałam na myśli.

Offline Markus

• *
  • 48 lat(a)
    Od: 27 Wrz, 2002, 00:00
A ja myślę, że to zwyczajne wygodnictwo i lenistwo, bo nie chce się pomyśleć. Skoro autorka wątku tak bardzo czyta, to nie powinna mieć kłopotu ze skojarzeniem lektur z tematem pracy.
.

Offline rozi

• *
  • 56 lat(a)
Markus, przeczytaj dokładnie temat pracy, on nie jest łatwy i niewiele lektur zawiera argumenty na poparcie.

Offline Frida84

• i Papugi Spółka z o.o.
  • *
  • 30 lat(a)
    Od: 22 Sty, 2006, 18:31
  • ptaki: 4 Faliste i 3 nimfy
Cytat: Markus
A ja myślę, że to zwyczajne wygodnictwo i lenistwo, bo nie chce się pomyśleć. Skoro autorka wątku tak bardzo czyta, to nie powinna mieć kłopotu ze skojarzeniem lektur z tematem pracy.

Zatem jakiemu szczytnemu celowi służyć ma dział "szkoła"?
Pozdrowienia ode mnie i mojej bandy: 7 papug + 2 koty+pies+królik.
kaszuba_anna@tlen.pl

Offline Markus

• *
  • 48 lat(a)
Myślę, że przeciwnie. Prawie każda lektura szkolna zawiera podobne motywy i co druga nielektura.

Frida, pomyśl troszkę jeśli zdołasz i sama sobie odpowiedz. (Bo na pewno nie tworzeniu gotowców.)
.

Offline Frida84

• i Papugi Spółka z o.o.
  • *
  • 30 lat(a)
Frida, pomyśl troszkę jeśli zdołasz.

Ironia czy jak zwykle twoja wyższość intelektualna?

Prawie każda lektura szkolna zawiera podobne motywy i co druga nielektura.

Nie prawda. Bradzo się mylisz - może i ja nie mam racji no bo co prawda z polskiego w liceum miałam tylko 5 ale z tego co pamiętam to nie prawie każda lektura piera się na takim założeniu.
kaszuba_anna@tlen.pl

Offline rozi

• *
  • 56 lat(a)
Myślę, że przeciwnie. Prawie każda lektura szkolna zawiera podobne motywy i co druga nielektura.
Podaj przykład, bo mam przeczucie, że nie doceniasz tego tematu.

Offline Markus

• *
  • 48 lat(a)
Z mojej strony EOT, nie zamierzam odrabiać lekcji za nikogo.

Frida, piątkowiczko, istnieje PW, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyć to ty odrobiła tę lekcję :)
.

Offline Frida84

• i Papugi Spółka z o.o.
  • *
  • 30 lat(a)
Z doświadczenia wiem, że niektórzy nie mają w swym zwyczaju czytać PW lub też na nie odpisywać a jak sam powiedziałeś, nie chodzi o to żeby za kogoś odrobić lekcje tylko aby go jakoś naprowadzić.

Dyskusja się nieco zaostrzyła więc ja odpadam.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2006, 22:23 wysłana przez Frida84 »
kaszuba_anna@tlen.pl

Offline rozi

• *
  • 56 lat(a)
Smutno. Szkoda.

Offline Gosia

• *
  • 25 lat(a)
Orety, ale dyskusja.
Może za Waszych czasów szkoła była inna.
Będę broniła Gosi. Ona wcale nie chciała, żeby ktos za nią odrobił lekcje. Tylko prosiła o podsunięcie jej jakiejś lektury.
Na prawdę nie jest łatwo siedzieć nad zadaniami z fizyki relatywistycznej, zaraz potem przestawić na rowiązywanie zadań na stężenie jonów i liczyć pH roztworu zależne od steżenia molowego bo komuś zechciało się namieszać kilka zasad i kwasów a potem nagle przestawić się na pisanie pięknych rozpraw mając jeszcze w kolejce gegrę, biolę, histę i zapowiedzianą klasówkę z angloa.
Po prostu czasem ma się kompletną pustkę w głowie mając taki młyn.
Nie lecz więc zwierzątka na forum, tylko idź do weta! Zwlekanie z tym może skończyć się smiercią ptaka!
[/size]

Offline rozi

• *
  • 56 lat(a)
Za moich czasow szkoła może była inna, ale dziecko jest dzieckiem, i jeśli z czymś sobie nie radzi, jeśli zwraca się o pomoc, to trzeba mu, do cholery, pomóc. Tak, jak się potrafi. Ponieważ pomoc bliźnim może być źródłem szczęścia.

Offline Gosia

• *
  • 25 lat(a)
Ponieważ pomoc bliźnim może być źródłem szczęścia.
I kółko się zamknęło a więc temat skończony.
[/size]

Offline Gosia 12

• *
  • 22 lat(a)
    Od: 26 Sty, 2005, 19:53
  • ptaki: Nowy młody Marian,a na zdjęciu Bodzio.
    • mój blog
Tylko chciałam powiedzieć,ze to nie jest tak,ze ja w ogóle nie myślałam nad tym.Myślałam,napisała 3 strony,myślałam nad różnymi książkami,ale te lektury które przerabialiśmy naprawdę nie miały takie oczywistego przykładu.U mnie klasa ma z tym problem,ja jakąś znalazłam.I tak połowa jest przekonana,że ja chciałam żebyście za mnie wymyślili najlepiej całą rozprawkę,i ze nie czytam lektur.

Ty masz 40 lat(przepraszam,ze tak pisze) i nie wiem czy zdajesz sobie sprawę,że dzisiaj nie jest tak jak dawniej.Nie znam się,ale może czytałeś inne lektury.Podaj przykład lektury z takim przykładem,którą na 100% miała w spisie lektur przez te wszystkie lata 14 latka.Nie wiem,ale zauważyłam,ze uważasz sie za człowieka który wie lepiej,może ze względu na wiek,doświadczenie lub po prostu jesteś moderatorem i według ciebie to oczywiste,ze we wszystkich sprawach nawet nie dotyczących za bardzo ciebie,bo nie jesteś w gimnazjum,nie piszesz durnych rozprawek,wiesz lepiej..Zastanów się,inni się tak nie zachowują.Po za tym piszesz,ze ja jestem leniem,a ty nie wiem czy jesteś taki mądry,bo u mnie w komputerze,jak wkleiłam twój cytat ot mi jeden wyraz się podkreślił.Chyba nie ma takiego wyrazu jak nielektura.A tak na tym forum piszecie,ze bykom stop.Chociaż każdemu się może zdarzyć,tak jak się może zdarzyć nie pamiętać przez chwilę lektur. Dobra wiem czepiam się,ale trochę mnie to wkurzyło.Proszę grzecznie o napisanie mi czy mam dobre argumenty,dobry przykład z książki,i tak na końcu mojego posta czy jak nie ta książka to jakaś inna bardziej by się nadawała.A wy zamiast napisać czy dobrze zrozumiałam temat,idę w dobrym kierunku,dobry przykład,to piszecie mi,ze jestem leniem,jak bym nic nie zrobiła.To jest według mnie nie w porządku,bo ja bym próbowała pomóc,a nie jak niektórzy się wtrącają a nic ciekawego do powiedzenia nie mają.Innym czegoś takiego nie robicie.Dobra koniec,bo i tka mi nie pomogliście.Tylko kłótnie w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2006, 20:21 wysłana przez Gosia 12 »
www.papagei.blog.onet.pl

serdecznie zapraszam wszystkich fanów na ani mru mru na forum
www.animrumru.mojeforum.net

REKLAMA:
Papużka falista, o papużce falistej, dla papużki falistejCAT, JCB części do koparki, betoniarkihotel tarnowskie góry, noclegi, pokoje, sala bankietowa, konferencyjnaSkanowanie slajdów, negatywów, przegrywanie filmów VHS na DVDobróbka skrawaniem automaty tokarskie detale toczoneProducent linek, linka gazu, sprzęgła, hamulca, zmiany biegówlinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychHurtownia zabawek Elf, zabawki hurt, sprzedaż hurtowa, dystrybucjamycie okien, malowanie dachów hal produkcyjnych czyszczenie, sprzątanieCzęści zamienne do maszyn budowlanych JCB, koparki JCBBlog, forum kulinarne English and the kitchen